CHEMICAL TIGER

"droga ku Nowości"

 

Bridge Solutions Hub S.A. [BSH SA] to dynamiczna spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie [pod indeksem: BSH]. Firma od 10 lat swojej działalności rozwija swoją działalność w kilku obszarach. Jednym z nich jest branża motoryzacyjna, w której BSH rozwija kilka marek własnych. Po sukcesach sprzedażowych nowych marek wprowadzonych w kraju i zagranicą takich, jak: ACDOCTOR, ACFIX, ClimaSet firma rozwija swoją ofertę o produkty z obszaru chemii motoryzacyjnej do zastosowań autodetailingowych oraz DIY/car care – zrób to sam, do samodzielnego zastosowania i bez użycia specjalistycznych narzędzi.

Marka Chemical Tiger jest stworzona z myślą o kierowcach którzy własnoręcznie dbają o swój pojazd (niezależnie, czy jest to samochód, motocykl, kamper, ciężarówka, czy maszyna agro). BSH SA w roku 2022 pod hasłem: ‘nawet się nie spocisz’ rozwinęło koncepcję preparatów DIY (do samodzielnego użycia i bez specjalistycznych narzędzi), których efektywne użycie i bez najmniejszego wysiłku doceniło ponad stu tysięczne grono zadowolonych klientów w całej Europie. Obecnie BSH SA pod hasłem "widoczne efekty Twojej widzialnej pasji" – kieruje uwagę klientów na produkty najwyższej jakości i zachęca wszystkich pasjonatów motoryzacji do wejścia na jeszcze wyższy poziom autodetailingu, przy użyciu preparatów o niezrównanym działaniu w swoim segmencie.

Nowa marka Chemical Tiger pozycjonuje się w segmencie preparatów wysokiej jakości w przystępnej cenie i jest efektem prac trzech kluczowych czynników rozwoju marki:
laboratorium | specjalistów i osobowości ze świata motosportu | specjalistów od dystrybucji

BSH SA w 2023 roku zbudowała i uruchomiła swój zakład produkcyjny ze zautomatyzowaną linią rozlewniczą i konfekcyjną, w którym na czele Działu Badań i Rozwoju produktów pod marką Chemical Tiger - stanęła ambitna technolog i chemik, posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży chemii motoryzacyjnej. Celem Szefa Działu Badań i Rozwoju jest nieustannie ulepszanie oryginalnych receptur projektów Chemical Tiger w konsultacji z europejskimi ekspertami i osobowościami z dziedziny autodetailingu, budowy pojazdów oraz motosportu.

Chemical Tiger jako synonim wysokiej jakości, unikalnych i innowacyjnych składów preparatów trafił do sprzedaży w ponad 10 krajach na całym świecie w asortymencie ponad 50 SKU konfekcjonowanych zarówno w aerozolowych pojemnikach pod ciśnieniem, jak i w postaci pojemników ze spryskiwaczem. Jeśli pasjonujesz się motoryzacją i dbasz o swoje auto ufamy, że docenisz:
•  przebadaną przez nasz LAB skuteczność właściwości konserwujących i stabilność naszych powłok
• prostotę użytkowania oraz innowacyjne zastosowanie*
• trwałość efektów Twojej pracy własnej z wykorzystaniem preparatów Chemical Tiger
• przetestowane: efekty czyszczenia, dozowanie, zgodności ze środowiskiem, bezpieczeństwo użytkowania (zarówno bezpieczeństwo własne, jak i Twojego pojazdu).

"innowacyjne zastosowanie"
W ofercie Chemical Tiger znajdziesz szereg preparatów niedostępnych u konkurencji, takich jak:
•  preparat ograniczający osadzanie się soli drogowej osadzającej się na lakierze Twojego pojazdu
•  preparat neutralizujący działanie soli drogowej osadzającej się na lakierze Twojego pojazdu
•  płyn w cząsteczkami nano ograniczający osadzanie brudu na szybach pojazdu
•  preparaty to zamgławiania i odświeżania wnętrza pojazdu porównywalne skutecznością działania do tych stosowanych w karetkach pogotowia
•  gama produktów poprawiających widoczność i podnoszących bezpieczeństwo jazdy w pojeździe w wyniku usuwania pary